FERM ENDÜSTRİ / TEMSİLCİLİKLERİMİZ
 • Giriş
 • Nardi
 • Ferrara
 • Heinkel
 • Dominoni
 • Erme
 • Prodec
 • Scarecrow
 • Vaderstad
 • Nerak
 • Hepco Motion
 • Hauser Machinen
 • Rexnord Konveyor
 • Transferm
 • Embosco
Nardi

Ayçiçegi hasatında sıra araları farklı ekimlerde 45 cm den 75 cm e kadar degişen bir yapıdadır, özellikle profesyonel olarak hasat yapan biçerdöver operatörlerinin bazı işlere girememesi veya girersede tane düşmesine sebep olması kaçınılmazdır, NARDİ yıllardır italyada TARIM ALETLERİ imalatında edindiği takdiri bu ürünle çok üst seviyeye taşımaktadır. Aynen mısır hasatında oldugu gibi kafa ve tane hasatını temin eden başlıgımız her biçerdövere uygun bağlantı ataşmanı ile hizmetinizdedir. Türkiyede satışı ve yedek parçası destegi ile kısa zamanda beklenenden fazla bir ilği gören makinelerimizi dikkatinize sunarız. Firma italyada uzun yıllardır tarım aletleri yanında biçerdöver burunlarını kolayca taşımak için taşıma treylerleri üretmektedir .Bu şekilde yol taşıma eni problemi yaşanmamakta ve katlamalı tip makinelere yolda taşıma gerekçesi için ihtiyaç duyulmakatadır.
Ferrara

Entegre Tarım teknolojisinde bir ilk Türkiye'de ilk defa satışa sunulan Enginar işleme makineleri teknolojisin bir numaralı ismi FERRARA...artık Türkiyede.
Heinkel

Proses teknolojisinin tartışılmaz markası santrifüj ve filtre ile kurutma makineleri üreticisi. Heinkel proses teknolojilerinde üstün vasıflı Alman teknolojisi ürünü olan santrifüj makineleri ve Filtre ve kurutma üniteleri ile dünya pazarında Kimya, Gıda ,İlaç sanayileri ve labaratuvar tipi ekipmanlarla bir referans ve teknoloji merkezi olarak yerini almıştır, ayrıca ölçüm hizmetleri içinde kiralık etkipman ile hizmet verilmektedir.
Dominoni

Biçerdöver ataşmanları, ayçicek ve mısır hasadı için uzun yıllardır biçerdöver imalatçılarına ekipman üreten dominoni firmasının Türkiye distribütörlüğü yürütülmektedir.
Erme

Ferm; sarımsak üretimi mekanizasyonu için çözüm sunan makineler üretmektedir. Tohum hazırlamaktan ekime, hassattan kurutmaya, temizlemeden sınıflama ve soymaya kadar pek çok farklı tip makineyi kullanımınıza sunuyor.
Prodec

Prodec Karton kolileme makinaları,palet dolum robotları,pick-place isistmeleri ile flexiable paketlemede kolileme için rakipsiz bir çözüm sunucudur,özellikle torbalanmış ürünlerde kolileme koli açma kapatma ve dolum ile entegre haldeki palet dizme Prodec konularıdır.
Scarecrow

Kuş kovma aletleri tarımsal kullanım ve sanayide kullanım olarak iki ana kullanım sahasına hizmet vermektedir. Üstün bir teknoloji ile çalışan bu ekipmanlar kuşların yol açtıkları çevresel ve tarımsal zararları ortadan kaldırır. Havacılık alanında da kuşlar sebebiyle yaşanacak sıkıntıları ortadan kaldıran sistemlerimiz, sıkı bir denetim ile sürdürülen çalışmalarla sürekli geliştirilmektedir.
Vaderstad

Vaderstad tarım alet makineleri büyük toprak parçasında yapılan tarımsal şartların zorluğuna bakılmaksızın yüksek verim ve gelir temin eden otomatik kullanımlı büyük çiftçi ve çiftlik aletleridir. Tohum ekme tohum yatağı hazırlama direkt ekim sistemleri ile buğday ve ayçiçeği, mısır gibi hasatlar arasında toprak hazırlama yaparak toprağın nemini kaybetmeden direkt ekim yapan, büyük ölçekli çiftçilik aletleridir.
Nerak

Nerak ;işletme içi otomasyon konusunda önemli yer işgal eden ,konveyör sistemleri entegrasyonu olan, dikey elevatörlerde profesyonel 3 vardiya çalışan sistemleri imal eden ve kuran bir işletme olarak birçok sanayi işletmesinin ayrılmaz bir parçası olmuştur.Firmamız projelendirme temelinden başlayarak, uygulama, kurma ve çalıştırma konusunda NERAK ile ortak çalışmalar sürdürmektedir.
Hepco Motion

Hepco Endüstriyel eksenli robotik, otomasyon uygulamalarında üretim otomasyonunu temin edecek, sanayi robotik ekipmanları imalatında, kullanılan elemanları yapan konusunun lider kuruluşudur, X-Y-Z eksenli sanayi robotları imalatında donanım olarak temin edilen dışında dünyada ilk uygulama olarak dairesel hareketlerde de HEPCO komponentleri başarılı kullanımları ile rakipsizdirler.
Hauser Machinen

İkinci el makine konusunda uzun bir geçmişe sahip HAUSER firması ile yapılan çalışmalarda ;ilaç sanayi tesisleri ve ambalaj makineleri proses ekipmanlarında ,ikinci el makinenin işletmeye alınma şartları incelenerek ,istenen uyumlandırma, yenileme çalışmaları da yapılarak en uygun çözümler sunulmaktadır.
Rexnord Konveyor

Konveyör imalatı; otomasyon konusunun başlangıcını oluşturan bir konu olup, malzemenin tam olarak tanımı ve yapılacak işin tarifi ile şekillenen bir projeye ihtiyaç gösterir .Rexnord birlikte çalışarak bu projelere ekipman temin ettiğimiz, bir çözüm ortağı olmanın yanında üstün kaliteli ürünler sunan imalatçı firmadır. Konveyör bantları, zincirler, dişliler, konveyör ekipmanları, köşe parçaları ile toplam dört bini aşkın ekipman komponent hizmeti sunmaktadır.
Transferm

Transferm konveyör ekipmanları ;konveyör yan bariyerleri, bariyer profilleri, tutucuları, konveyör ayakları, zincir alt yatakları, aşınma bantları, taşıyıcı profilleri ile komple bir seri kullanımınıza sunmaktadır.
Embosco

Gıda, çikolata ve şekerleme sanayilerinde ,dekorasyonlu folyo ve kâğıtlarda, sanayi tipi kâğıt üretiminde gofraj silindirleri temin eden firmamız ,İngiliz sanayi kuruluşları listesinde sanatsal grafik ve kabartma silindirleri konusunda haklı ve 100 yıla yaklaşan bilgi ve desen birikimine sahiptir...

Ferm Endüstriyel - © 2013 Tüm Hakları Saklıdır