Ferm Endüstri - Firma ProfiliFERM ENDÜSTRİ HAKKINDA
1986 yılında kurulan FERM Endüstri A.Ş. günümüzde yoğun kullanılan otomasyon ve imalat teknolojilerinin öncü uygulamasını yapan ,uygulama bilgileri ve hizmetlerini makine elemanları bazında diğer sanayi tesislerinde kullanımına sunan bir grup şirketidir.

 

Faaliyetleri arasında komple tesis projelendirmesi, kapasite artırımı çalışmaları, mekanik elektronik otomasyon ve uyumlandırma düzenekleri ile kontrol sistemleri otomasyonu ve programları yer almaktadır.

 

Tarım alet makine ekipmanları ve endüstriyel ekipmanlar olmak üzere 2 ana başlıkta hizmet sunan FERM Endüstri, ayrıca anahtar teslim serum,İlaç eczacılık komple tesis projelendirmesi, kurulması ile kapasite arttırımı çalışmaları, mekanik elektronik otomasyon ve uyumlandırma düzenekleri ile kontrol sistemleri otomasyonu ve programlarını da sunabilmektedir.

Uluslararası sahada uygulamasını tamamladığımız muhtelif sanayi işletmesinin,işletme sonrası servis,bakım ve yedek aksam tedariki de FERM Endüstri tarafından yapılmaktadır.Güncel sanayi gelişmelerinden elde edilen uygulama bilgileri işletme karaketerine göre uygulamaya konulmakta ve kurulmakta olan tesislerde veya mevcut işletmelerde kullanılmış makina tedariki ile  işletmeye uyumlandırılması işlemleri yapılarak yatırımcıya teknolojik destek sağlanmaktadır.

 

Tarım makina ve ekipmanları konusunda tarımsal verimliliği ürün temelinde tarımsal üretim teknolojilerine kadar ulaştıran sarımsak,soğan,enginar işleme ve satışa hazır gıda ürünlerine kadar hizmet sunan entegre tesislerin yanı sıra Danimarka menşeli JADE Machinery ile yapılan ortaklık ile bira,meşrubat, su şişeleme tesislerini JADE İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti üzerinden sunmaktadır.

 

Ferm Endüstriyel - © 2013 Tüm Hakları Saklıdır